„Прошу Бога, щоб теперішнє і майбутні покоління поляків залишились вірними ласці хрещення, даючи свідчення любові Христа і Церкви”.

Такі слова висловив сьогодні під час загальної аудієнції Папа Франциск з нагоди 1050-ої річниці хрещення Польщі. З цієї нагоди він також відправив до Ґнєза і Познаню ватиканського держсекретаря в якості свого легата.

Сьогодні, 13 квітня, з цієї нагоди під час загальної аудієнції Святіший Отець звернувся до поляків:
«Дорогі брати і сестри, цими днями Церква в Польщі відзначає 1050-ту річницю хрещення. Разом з пастирями Церкви і вірними дякую Богові за цей історичний акт, який впродовж віків формував віру, духовність і культуру вашого народу у спільноті народів, які Христос запросив до участі в таємниці Його смерті і воскресіння. Дякуйте Богові – як говорив Св. Йоан Павло ІІ – за те, що ви «були занурені у воду, яка відображає образ живого Бога – у воді, яка є хвилею вічності: «джерелом води, яка струмує в життя вічне» (Йо 4,14)» (Краків, 10.06.1979). Прошу Бога, щоб теперішнє і майбутні покоління поляків залишились вірними ласці хрещення, даючи свідчення любові Христа і Церкви. Нехай милосердний Бог уділить своє благословення усім полякам, які живуть в Польщі і за її межами. Слава Ісусу Христу!».

Джерело – КМЦ