Фото з урочистості

Транзітус – це пам’ятка, яка пригадує смерть святого Франциска з Ассізі, який помер у ночі 3 жовтня 1226 року, в капличці Порціункулі, колисці Францисканського Ордену. Велика францисканська сім’я у всьому світі, за багатовіковою традицією, зустрічається в переддень урочистості святого Франциска під час цього богослужіння.

У м. Мостиська, теж відбулась ця урочиста подія! Службу Божу звершив у нашому храмі о. Франциск Ботвін з Ордену Братів Менших, що служать у сусідній місцевості Содовій Вишні, власне брати менші відповідають за духовний супровід для францисканської родини свіцьких у м. Мостиська. Гарне богослужіння зібрало у нашому храмі у багато вірних, дітей та молодь, які прагнуть в деякій мірі товаришувати Францискові, брати участь в його переході до Дому Небесного Отця.

Під супроводом сестер гонораток, котрі працюють у нашій парафії, під мелодійний спів францисканських пісень, який виспівували діти та молодь нашої парафії, слова про останні години життя св. Франциска, та його заповіт для францисканської родини, доносились до кожного, вражали душу і спонукали до роздумів про життя і відданість Богу нашого Серафимського Патріарха. На завершення богослужіння підлітки роздали для усіх присутніх у храмі крихти хліба, як знак Доброти Христової до нас, щоб кожен з нас вмів ділитись з ближніми тим що має сам, цього вчить нас св. Франциск. Кожен з присутніх глибоко пережив на ново події з життя Франциска, відкриваючи для себе дію Святого Духа в житті цього Великого Святого з Ассізі і багатство францисканської харизми.
Мир і Добро нам всім!

С. Камілла