більше фотографії тут…

Образ Ісуса Милосердного, що навідує усі римокатолицькі храми Львівської архідієцезії прибув до Костела св. Яна Хрестителя, 24 травня, о год. 17.30.

Після привітання образу на порозі святині, його занесли до костела, де було прочитано Святе Євангеліє та декрет Львівського Митрополита Архієпископа Мєчислава Мокшицького про ціль заходу та звернення до Бога Милосердного, щоб явив свою милисть до нас та нашого краю України, та змилосердився над нами і дав нам мир та злагоду.

Після привітання, Отець Маріан Мелничук, монах францисканець, що супроводжує перегринацію образу, очолив Святу Месу та виголосив проповідь про Боже Милосердя. Після Літургії урочиста хода з Образом вулицями міста Мостиськ пройшла до Кляштору, Санктуарію Коронованої Матері Божої Неустанної Помочі. Образ установлено до вшанування Бога Милосердного та на індивідуальну молитву протягом доби.

В середу, 25 травня, о год. 10.00 відбуласяся Свята Літургія – Меса за мешканців міста, та усіх хворих і недужих, що знаходяться в лікарні поруч, за здоровя та за весь медичний персонал про благодать наслідування Ісуса Милосердного, щоб вони несли пільгу у стражданні та людський недолі.
В год. 15.00, що є годиною смерті Ісуса Христа на хресті, відбудеться Молебедь до Милосердя Божого та вшанування мощей Святої Фаустини, які прибули разом з образом у Мостиська.

Образ перебуватиме до год. 16.30 в Мостиському Костелі св. Катерини Александрійської. На год. 17.00 Образ продовжить паломництво до Костела св. Йосифа у Тщінець-Волиця.

Запрошуємо усіх шанувальників Божого Милосердя до молитовного чування.

о. Владислав Дерунов (настоятель римсько-католицької громади).