фотографії…

З 1 по 14 червня в Дитячому селищі Карітас-спес с. Яблуниця – карпати, відпочивали 138 дітей. Серед них і наші діти з м. Мостиська. Чудова природа, свіже повітря та радісна атмосфера спонукала до дружніх відносин і прославляння Бога. Цьогорічна тема нашого табору була «Слідами святих покровителів». Кожного дня нас супроводжував певний святий. Діти роздумували над подвигом його життя та замислювалися над своєю поведінкою.

Сестра Каріна чудово нам організувала похід у гори, виїзди на Буковель, Яремчу, водоспад, а також зацікавлювала дітей різноманітними заходами. У Духовному супроводі нам товаришував о. Юзеф Нуцковський (салезіанець). Через служіння у Св. Таїнствах та проголошення Слова Божого о. Юзеф відкривав наші серця на живого Бога.

Час настільки швидко промайнув що ми не встигли озирнутися, як вже було потрібно прощатися з новими друзями і повертатися до дому.

Від щирого серця Мостиські діти та сестри Гоноратки дякують нашому настоятелю о. Владиславу Дерунову та всім організаторам за чудовий відпочинок.

Сестри Гоноратки з Мостиськ