OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA VI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ              17.02. – 24.02.2019

Lista osób do sprzątania kościoła (1.02. – 15.07.2019)                    Lista osób do sprzątania klasztoru (26.01. – 29.04.2019)

ROZPOCZĘCIE PEREGRYNACJI OBRAZU ŚWIĘTEJ RODZINY                        ПОЧАТОК ПЕРЕГРИНАЦІЇ ОБРАЗУ СВЯТОЇ РОДИНИ

1. W tym tygodniu wspominamy:
- 21 lutego, w czwartek – rocznica kreowania czyli nominacji kardynalskiej Mariana Jaworskiego, arcybiskupa lwowskiego seniora.
- 22 lutego, w piątek – przypada w kościele Święto Katedry św. Piotra Apostoła. Pamiętajmy w naszej modlitwie o Papieżu Franciszku, następcy św. Piotra.
- 23 lutego, w sobotę – św. Polikarpa, biskupa i męczennika.

2. W czwartki – od 10.00 do 18.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu.

3. W sobotę – przy parafii od godz. 9.00 spotkanie przygotowawcze do Wakacji letnich z Bogiem, prowadzą studenci z Krakowa. Zapraszamy starsze dzieci i młodzież na spotkanie z animatorami.

4. Bóg zapłać rodzinom za sprzątanie kościołów i prosimy kolejne osoby:
Kościół Parafialny: Halina Osiadacz i Olga Matusz.
Kościół Klasztorny: Bronisława Wasiewicz i Eugenia Wasiewicz.

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tygodnia życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

**************************************************************************************************************************************

Zapowiedzi przedmałżeńskie:

 
Uwaga, do narzeczonych! W sprawie organisty na ślubie, prosimy w odpowiednim czasie umówić się o dacie i godzinie Mszy św. ponieważ może się okazać, że organista wcześniej został zaproszony do innej parafii na ceremonię ślubu.

Kandydatów do Sakramentu Małżeństwa prosimy się zgłaszać do spisywania protokołów przedślubnych, ustalenia daty zapowiedzi i ślubu za 6 miesięcy.
- Spisywanie protokołów przedślubnych, we wtorki, o godzinie 19:00.
Przygotowanie bezpośrednie do sakramentu małżeństwa dla narzeczonych odbywa się cyklicznie. Przygotowanie obejmuje cztery spotkania. Ponadto narzeczeni są zobowiązani do spotkań indywidualnych w przyparafialnej Poradni Życia Rodzinnego, którą prowadzi Marianna Kuper.