OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XIX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ              9.08. – 16.08.2020

Lista osób do sprzątania kościoła (20.06. – 21.09.2020)               Lista osób do sprzątania klasztoru (20.06.2020 – 11.01.2021)

1. Liturgiczne wspomnienia:
- w czwartek - z racji trzynastego dnia miesiąca, o godz. 18.00 Msza wotywna o Matce Bożej Fatimskiej w Krysowicach, a po niej nabożeństwo fatimskie.
- w piątek, 14 sierpnia - wspominamy św. Maksymiliana Marię Kolbego, kapłana i męczennika.

2. WNIEBOWZIĘCIE. W sobotę, 15 sierpnia - uroczystość Wniebowzięcia Matki Bożej, Msze Święte w naszym kościele według porządku niedzielnego. Tradycyjne błogosławieństwo kwiatów i ziół w uroczystość Wniebowzięcia NMP podczas wszystkich Mszy Świętych. 15 sierpnia w Uroczystość Wniebowzięcia NMP Msze św. w naszym Sanktuarium – klasztorze o godz. 9.00, 11.00 i 17.00.

3. PODZIĘKOWANIE. W niedzielę, 23 sierpnia – dziękować będziemy ks. Bartłomiejowi Sajdok za posługę dwuletnią w naszej parafii, za pracę i poświęcenie dla dzieci i młodzieży. Jego nową placówką będzie parafia w Draganówce, koło Tarnopola. Niech Bóg hojnie błogosławi na nowej placówce i w posłudze kapłańskiej.

4. SPRZĄTANIE. Bóg zapłać rodzinom za sprzątanie kościołów i prosimy kolejne osoby:
Kościół Parafialny: Halina Kozaczkiewicz i Józefa Matusz.
Kościół Klasztorny: Mariana Konsowicz i Eugenia Bieda.

**************************************************************************************************************************************

Zapowiedzi przedmałżeńskie:

• Jakub Marusza,
s. śp. Tomasza i Teresy zd. Kuśnierz, kawaler z parafi p.w. św. Jana Apostoła w Przemyślu i Bożena Soliba, c. śp. Józefa i śp. Krystyny zd.Kuseń, panna parafii tutejszej, zam. w Przemyślu. Zap. II.

 
Uwaga, do narzeczonych! W sprawie organisty na ślubie, prosimy w odpowiednim czasie umówić się o dacie i godzinie Mszy św. ponieważ może się okazać, że organista wcześniej został zaproszony do innej parafii na ceremonię ślubu.

Kandydatów do Sakramentu Małżeństwa prosimy się zgłaszać do spisywania protokołów przedślubnych, ustalenia daty zapowiedzi i ślubu za 6 miesięcy.
- Spisywanie protokołów przedślubnych, we wtorki, o godzinie 19:00.
Przygotowanie bezpośrednie do sakramentu małżeństwa dla narzeczonych odbywa się cyklicznie. Przygotowanie obejmuje cztery spotkania. Ponadto narzeczeni są zobowiązani do spotkań indywidualnych w przyparafialnej Poradni Życia Rodzinnego, którą prowadzi Marianna Kuper.