OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA III NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ         15.04. – 22.04.2018

Lista osób do sprzątania kościoła (20.01. – 4.06.2018)                      Lista osób do sprzątania klasztoru (10.03. – 1.10.2018)

1. Zmartwychwstały Jezus ukazał się przestraszonym, uciekającym z Jerozolimy uczniom, którzy nie potrafili Go rozpoznać. Poznali Go dopiero, gdy pisma im wyjaśniał i łamał dla nich chleb.

2. W poniedziałek, 16 kwietnia - przypadają 91 urodziny papieża Benedykta XVI.

3. Za tydzień, w Niedzielę Dobrego Pasterza, będziemy modlić się o nowe powołania do służby w Kościele: kapłańskie, zakonne i misyjne. Z tej racji już w tę niedzielę gościmy kleryków lwowskiego seminarium duchownego w Brzuchowicach wraz z ojcem duchownym ks. Andrzejem, aby naszą parafię przygotować do święceń diakonatu kleryka z naszej parafii Jana Hano, oraz by dziękować i prosić nasze rodziny nadal się modlić o nowych kandydatów do naszego seminarium duchownego.

4. W niedzielę, 29 kwietnia, nie będzie Mszy św. w Parafii o godz. 11.00, natomiast będzie w tym dniu na Zakościelu o godz. 12.00 Msza św. i Akademia i festyn z racji obchodów 3 maja.

5. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie naszych kościołów i prosimy kolejne osoby:
Kościół Parafialny: Stanisława Oleksiuk i Maria Rychlicka.
Kościół Klasztorny: Jadwiga Czepierga i Genowefa Madaj.

**************************************************************************************************************************************

Zapowiedzi przedmałżeńskie:

• Rafał Łabuda, s. Stanisława i Ireny zd. Bałuch, z parafii tutejszej i Magdalena Trojnar, c. Tadeusza i Lilii zd. Szostak, z parafii tutejszej. Zap. III.

• Paweł Wasiewicz, s. Mariana i Bronisławy zd. Rabiej i Marija Wasiewicz zd. Honczar, c. Zenowija i Olgi zd. Tatuśko. Zap. III.

• Witalij Kaczymski, s. Wiaczesława i Haliny zd. Kowalska, zam. w Hureczko i Iryna Granat, c. Igora i Grażyny zd. Klajn. Zap. III.

• Jan Synycia, s. Igora i Heleny zd. Nuckowska, kawaler parafii tutejszej i Iryna Iwaszczyszyn, panna z Parafii Katedralnej we Lwowie. Zap. III.

• Marek Koleśnicki, s. Mariana i Haliny zd. Zub, kawaler parafii tutejszej i Natalia Myszczyszyn, c. Iwana i Haliny zd. Hajcak, panna parafii św. Wasylija, zam. w Werchiwci. Zap. III.

• Piotr Wasiewicz, s. Józefa i Eugenii zd. Marek, kawaler parafii tutejszej i Maria Wołoszyn, c. Mikołaja i Marii zd. Melnyk, panna parafii św. Mikołaja w Buciw. Zap. III.

 
Uwaga, do narzeczonych! W sprawie organisty na ślubie, prosimy w odpowiednim czasie umówić się o dacie i godzinie Mszy św. ponieważ może się okazać, że organista wcześniej został zaproszony do innej parafii na ceremonię ślubu.

Kandydatów do Sakramentu Małżeństwa prosimy się zgłaszać do spisywania protokołów przedślubnych, ustalenia daty zapowiedzi i ślubu za 6 miesięcy.
- Spisywanie protokołów przedślubnych, we wtorki, o godzinie 19:00.
Przygotowanie bezpośrednie do sakramentu małżeństwa dla narzeczonych odbywa się cyklicznie. Przygotowanie obejmuje cztery spotkania. Ponadto narzeczeni są zobowiązani do spotkań indywidualnych w przyparafialnej Poradni Życia Rodzinnego, którą prowadzi Marianna Kuper.